• Inspirowani Energią
  Energotest Sp. z o.o.
 • Inspirowani Energią
  Energotest Sp. z o.o.
 • Inspirowani Energią
  Energotest Sp. z o.o.
 • Inspirowani Energią
  Energotest Sp. z o.o.

XX Seminarium „Automatyka w Elektroenergetyce"

Mamy przyjemność poinformować, że w dniach 26-28 kwietnia 2017 roku w Hotelu Czarny Potok**** w Krynicy-Zdroju odbędzie się XX seminarium: 

„AUTOMATYKA W ELEKTROENERGETYCE" 

Referaty będą poświęcone ważnym, bieżącym i przyszłym problemom dotyczącym automatyki, systemów sterowania, urządzeń i układów elektrycznych w przesyle, dystrybucji oraz w elektrowniach i elektrociepłowniach zawodowych i przemyśle. Wstępną listę prezentowanych referatów zawiera załącznik nr 1. 

Uczestnikami seminarium są specjaliści i menedżerowie z branży elektroenergetyki zawodowej i przemysłowej, jednostek naukowo-badawczych, firm inżynierskich oraz producentów/dostawców, co stwarza wyjątkowo korzystną okazję wieloaspektowej dyskusji, dzielenia się doświadczeniami oraz nawiązywania współpracy. Szczegółowe warunki uczestnictwa zawiera załącznik nr 2. 

Seminarium "Automatyka w Elektroenergetyce" jest oceniane przez uczestników jako jedno z najbardziej profesjonalnych spotkań technicznych w krajowej elektroenergetyce. Partnerem merytorycznym seminarium od kilku lat jest PSE. W nawiązaniu do jubileuszów seminarium (XX) i firmy (XXV) dokładamy starań, aby tegoroczne seminarium było, pod każdym względem, szczególnie atrakcyjne.

Uprzejme zapraszamy do udziału w XX seminarium. Jednocześnie informujemy, że biorąc pod uwagę określoną ilość miejsc w hotelu, być może nie będziemy mogli przyjąć wszystkich zgłoszeń, za co z góry przepraszamy. 

W przypadku, jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z działem marketingu i umów: 
Pani Małgorzata Janoszek tel. +48 32 270 45 18 wew. 37, kom. +48 666 05 69 17, 
e-mail: mjanoszek@energotest.com.pl 


 • (0,05 MB)
 • (0,05 MB)
 • (0,2 MB)