Energotest Sp. z o.o.

KRS: 0000092855, Sąd Rejonowy w Gliwicach,
X Wydział Gospodarczy KRS

NIP: 631-010-00-35
REGON: 271235842

Kapitał zakładowy
(wpłacony w całości): 483 000,00 PLN

http://www.energotest.com.pl

Centrala w Gliwicach
ul. Chorzowska 44 B
44-100 Gliwice

tel. +48 (32) 270-45-18
fax. +48 (32) 270-45-17
sekretariat@energotest.com.pl

Energotest Sp. z o.o.

ul. Chorzowska 44B,
44-100 Giwice

Biuro Gdańsk
ul. Polanki 12
80-308 Gdańsk

tel. +48 (58) 554-19-02
fax. +48 (58) 554-19-03
sekretariat-gdansk@energotest.com.pl

Energotest Sp. z o.o.

ul. Polanki 12,
80-308 Gdańsk

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji

Piotr Dąbrowski
Wiceprezes Zarządu
tel. +48 785 002 649
pdabrowski@energotest.com.pl

Produkty

Michał Kaźmierczak
Dyrektor Marketingu
tel. +48 668 844 360
mkazmierczak@energotest.com.pl

Paweł Kazimierczuk
Dyrektor Sprzedaży
tel. +48 514 101 444
pkazimierczuk@energotest.com.pl

Włodzimierz Kustra
Dyrektor Sprzedaży
tel. +48 785 009 684
wkustra@energotest.com.pl

Automatyka elektroenergetyczna

Krzysztof Krokosz
Dyrektor Sprzedaży
tel. +48 601 156 456
kkrokosz@energotest.com.pl

Jarosław Oleś
Dyrektor Sprzedaży
tel. +48 609 233 788
joles@energotest.com.pl

Systemy i AKPiA

Anna Hachuła
Dyrektor Działu Sprzedaży
tel. +48 721 095 900
ahachula@energotest.com.pl

Tomasz Szumski
Dyrektor Sprzedaży
tel. +48 606 641 984
tszumski@energotest.com.pl

Marcin Sladkowski
Dyrektor Sprzedaży
tel. +48 785 350 544
msladkowski@energotest.com.pl

Projektowanie

Wojciech Kocik
Dyrektor Działu Sprzedaży
tel. +48 606 140 570
wkocik@energotest.com.pl

Serwis urządzeń

tel. (32) 330 04 32
Czynny od 8-15 w dni robocze